Зустріч першокурсників та їх батьків з керівництвом Інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління

10.10.2020 р. у режимі онлайн конференції відбулася зустріч першокурсників та їх батьків з керівництвом Інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління (ІЕЕСУ) Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ). На цю зустріч були запрошені студенти та батьки груп АКІТ–20–1 та АКІТ–20–1с кафедри «Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій».

Під час зустрічі директор ІЕЕСУ д.т.н., проф. Чорний О.П. розповів присутнім про структуру університету та Інституту, де впродовж наступних років вступники будуть оволодівати новими знаннями та здобувати обрану професію.

Заступник директора з навчально-методичної та педагогічної діяльності к.т.н., доц. Зачепа Ю.В. познайомив присутніх з керівництвом кафедр, що входять до складу ІЕЕСУ, розповів про особливості організації навчального процесу, закцентував увагу на термінах сесій. Завершальним етапом зустрічі був блок «запитань-відповідей», під час якого присутні ставили питання та з’ясовували незрозумілі для себе моменти.

Керівництво та викладацький склад кафедри «Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій» бажає першокурсникам захоплюючої подорожі у світ знань, а батькам – мудрості і терпіння! Нехай цей навчальний рік стане для вас відправною точкою для підкорення нових вершин!