Вітаємо аспірантів кафедри АКІТ з обранням експертами з акредитації освітніх програм!

30 вересня 2020 р. на онлайн голосуванні засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було затверджено включення до реєстру експертів з акредитації освітніх програм аспірантів кафедри АКІТ Яцюка Ростислава Петровича та Кущ-Жирка Михайла Олександровича зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Наші колеги отримали право на проведення експертизи освітньої програми, результати якої стануть підґрунтями для прийняття Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти відповідного рішення щодо акредитації.

Колектив кафедри вітає нових експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти  та бажає успіхів!

Науково-методичний семінар «Особливості проведення акредитації освітніх програм за сучасними вимогами. Досвід експертів КрНУ»