Науково-методичний семінар «Особливості проведення акредитації освітніх програм за сучасними вимогами. Досвід експертів КрНУ»

2 липня 2020 року на кафедрі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій КрНУ відбувся науково-методичний семінар на тему «Особливості проведення акредитації освітніх програм за сучасними вимогами. Досвід експертів КрНУ». Метою зустрічі було обговорення процедури проходження акредитації освітніх програм відповідно до сучасних вимог Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Свою доповідь представили експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, які приймали участь у акредитації освітніх програм: аспірант Чеботарьова Євгенія Олегівна та доцент Огарь Віта Олександрівна.

Було розглянуто процедуру, етапи проведення акредитації, основні критерії оцінювання та роль стейкхолдерів.

Друга половина семінару проходила у форматі питання-відповіді, під час якої науково-педагогічні працівники кафедри обговорили основні підходи до акредитації та отримали рекомендації щодо покращення якості підготовки фахівців.