Організація навчального процесу в ІЕЕСУ на період дії карантину (12.03–03.04.2020 р.)

Розпорядження

Денна форма навчання
1. Денна форма навчання, всі курси – теоретичну частину (лекції, семінари тощо) навчального процесу, що припадає на період дії карантину, провести дистанційно з використанням інформаційних он-лайн технологій (http://krnu.org/ та інші); практичну частину (практичні заняття, лабораторні роботи тощо), навчального процесу, що припадає на період дії карантину, замінити на теоретичну. Лабораторні роботи і практичні заняття, що припадають на період дії карантину, провести після його закінчення.

Заочна форма навчання
1. Заочна форма навчання, перший, третій, четвертий та п’ятий курси – заліково-екзаменаційна сесія проводиться дистанційно згідно затвердженого графіку:

Курс Групи Початок сесії Кінець сесії
3 АКІТ-18-1-зс 30.03.2020 18.04.2020
4 АКІТ-17-1-зс 16.03.2020 04.04.2020
5 АКІТ-16-1-зс 11.03.2020 25.03.2020

2. Скан.копію довідки-виклику студенту заочної (дистанційної) форми здобуття освіти можна завантажити за посиланням нижче.

3. Скан.копію довідки про участь в сесії (підтвердження про її успішну здачу) можна буде завантажити в останній день заліково-екзаменаційної сесії, що буде оновлено на переддень завершення сесії.

4. Оригінали документів можна буде забрати в навчально-організаційному відділі ІЕЕСУ (аудит. 2303) після закінчення карантину.

5. Іспити та диф.заліки виставляються за результатами індивідуальної роботи з використанням інформаційних он-лайн технологій, зокрема виконанні контрольні та розрахунково-графічні роботи надсилати на ел.адреси відповідальних викладачів або кафедри akit.krnu@gmail.com – назва завантажуваний файлів ПРИЗВІЩЕ.ДИСЦИПЛІНА.doc або *.pdf (приклад, IVANOV.TAU.doc). А також використовувати систему он-лайн навчання та оцінювання знань студентів (http://krnu.org/).

6. Питання, що виникають, надсилайте на ел.адресу akit.krnu@gmail.com

АКІТ-17-1-зс