Профорієнтаційні заходи осені 2019-2020 н.р.

1Листопад 2019 р. був насичений профорієнтаційними заходами, до яких були залучені викладачі та аспіранти кафедри АКІТ.

Станом на 09.12.19 р. співробітниками кафедри проведено зустрічі зі школярами КНВК №4, КНВК № 2, гімназії № 19 м. Кременчука, Піщанської гімназії, Глобинської гімназії, ЗОШ №2 м. Олександрія. Крім цього проведені збори з батьками Глобинської гімназії, де були присутні близько 40 батьків та 15 учнів-випускників. Основну увагу звернено на необхідність вчасної реєстрації та здачі конкурсних предметів ЗНО .

2

Викладачами кафедри також проведені зустрічі з майбутніми випускниками ВПУ № 7 різних спеціальностей, Коледжу КрНУ, технікуму та коледжу
м. Олександрія, коледжу КрНУ у м. Горішні Плавні, коледжу транспортної інфраструктури у м. Кременчук. Учням була представлена інформація про спеціальність 151 – «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», основні види діяльності випускника після отримання диплому, можливості професійної реалізації та місця потенційного працевлаштування. Особливу увагу приділено умовам вступу у КрНУ.

3

Для підвищення якості підготовки вступників розроблено онлайн-тести (http://krnu.org/enrol/index.php?id=865). Проходження таких тестів допоможе абітурієнтам підготуватися до фахового вступного випробування.

Ведеться робота по наповненню підготовчих курсів потенційними абітурієнтами.

На сьогоднішній день профорієнтаційними заходами охоплено близько 180 учнів шкіл, коледжів та закладів середньої професійної освіти.

В профорієнтаційній роботі кафедри взяли участь Перекрест А.Л.,
Огарь В.О., Бурдільна Є.В., Молодика І.С., Герасименко О.В., Кущ-Жирко М.О, Білик О.В.

4

5