Eкскурсія для учнів КНВК № 2 м. Кременчука

24 жовтня 2019 р. на кафедрі АКІТ відбувся профорієнтаційний захід – екскурсія для учнів загальноосвітньої школи № 2 м. Кременчука. У екскурсії прийняли участь більше 20 школярів, переважно учні 8-9 класів. Для проведення подібних заходів важливим є залучення учнів саме такої вікової категорії, адже вже з середньої школи починається формування світогляду і життєвої позиції.

1

В.о. завідувача кафедри АКІТ, к.т.н., доцент Перекрест А.Л. розповів про спеціальність 151 – «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та основні види діяльності випускника після отримання диплому.

У ході заходу були представлені сучасні підходи, технології та лабораторне обладнання, що використовується в навчальному процесі – віртуальні стенди, робототехнічні системи, стенди для вивчення  мікропроцесорних та мікроконтролерних систем, технологічні датчики, вимірювачі-регулятори.