Чеботарьова Євгенія Олегівна

Аспірант кафедри АКІТ

2017 року завершила навчання у магістратурі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за спеціальністю 8.05020101 «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» з відзнакою.

Того ж року захистила магістерську роботу на тему «Розробка комп’ютеризованої системи для оцінки ефективності впровадження енергозберігаючих технологій в енергозабезпечення цивільних будівель» з оцінкою «відмінно».

У жовтні 2017 року була зарахована в аспірантуру на денну форму навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

З 6-11 червня пройшла стажування на факультеті електротехніки Bialystok University of Technology (Польща) в рамках академічної мобільності, що фінансується Національною агенцією академічних обмінів республіки Польща (NAWA). Отримала сертифікат.

Certificate NAWA

Пройшла курс навчання для тренерів за програмою “Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності” в рамках проекту GIZ “Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ в Україні” (Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ).

Certificate Фонд держенергоефективності

Пройшла онлайн тренінг “Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг” Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Certificate NAQA

Науковий керівник – к.т.н., доцент А. Л. Перекрест. Основний напрям наукової діяльності − моделі та методики оцінки ефективності тепломодернізації муніципальних будівель.