Співробітництво

Співробітники кафедри тісно співпрацюють з науковими установами, виробничими та муніципальними підприємствами як Кременчука, так і всього Кременчуцького регіону, представниками інших міст і регіонів України, а також представниками зарубіжних країн.

Осінню 2019 року за договором №45319-«АКІТ-УАІЕ» «Послуги з науково-технічного аналізу енергоспоживання будівель центру культури та дозвілля с. Пришиб та Піщанської школи №1» залучено 8 400 грн. Виконавці – Перекрест А.Л., Огарь В.О., Герасименко О.В..

На протязі 2019 року співробітниками кафедри АКІТ (Перекрест А.Л.,
Огарь В.О., Зачепа Ю.В., Герасименко О.В., Чеботарьова Є.О.) залучено 32 914 грн. до університету за рахунок проведення курсів підвищення кваліфікації та професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель.

Також у 2019 році доцентом Ломоносом А.І. проведено роботу щодо сумісної участі у грантовій програмі з Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут вагонобудування», м. Кременчук, Україна в особі Сулима А. О., к. т. н., заступника директора з наукової роботи. Тематика роботи є пов’язаною із теоретичними і практичними питаннями застосуванням накопичувачів енергії з метою енергозбереження на електротранспорті метрополітену. Причиною відмови є обмеження вікового цензу учасників у даній програмі.  З іншими учасниками роботу не проведено.

Доцентом Зачепою Ю.В. проведена робота щодо заключення договорів на виконання робіт за кошти замовника. Так, за результатами виконання науково-дослідної роботи «Розробка та дослідження автономних джерел енергопостачання для умов бойових дій та ліквідації аварій техногенного характеру», № держреєстрації 0118U003598, заключено угоди про наміри впровадження результатів з наступними організаціями:

Назва підприємства Посада та прізвище особи Види та обсяги робіт Причини відмови фінансування
Науково-дослідним та проектно-конструкторським інститутом «Молнія» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Директор

Буряковський С.Г.

Угода про наміри впровадження результатів Формування плану фінансування НДПКІ на 2020 р.
Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова (ХКБМ) Головний інженер

Глєбов В.В.

Угода про наміри впровадження результатів Формування плану фінансування КБ на 2020 р.
Національний університет цивільного захисту України за участі Державної служби України з надзвичайних ситуацій Проректор

Андронов В.А.

Угода про наміри впровадження результатів Формування плану фінансування НУЦЗ на 2020 р.

Крім того, доцент Зачепою Ю.В. подав заявку на участь у конкурсі  науково-технічних розробок за державним замовленням на тему «Розробка технології моніторингу асинхронних двигунів на основі зовнішніх ознак роботи».

Доцентом Мамчуром Д.Г. проведена робота щодо заключення договорів на виконання робіт за кошти замовника проводиться з підприємствами та організаціями м. Кременчука та Кременчуцького регіону. Так, за результатами виконання науково-дослідної роботи «Енергоресурсозбереження у регульованих електроприводах змінного струму при виникненні пошкоджень електричних двигунів», заключено угоду про наміри впровадження результатів:

НВП «Енерго-плюс» Виконавчий директор Климовських О. І. Угода про наміри впровадження результатів Формування плану фінансування НВП на 2019 р.

Також доцентом Мамчуром Д.Г. проведена робота щодо виконання робіт з впровадження інформаційної системи з екологічної безпеки у Кременчуцькому регіоні з представниками органів місцевого самоврядування м. Кременчука:

Кременчуцька міська рада Перший заступник міського голови Пилипенко В. М. Заявка на участь у конкурсі щодо фінансування проекту з міського бюджету Формування міського бюджету на 2019 р.

Подано заявки щодо участі у науково-освітніх проектах що фінансуються за рахунок грантів Європейського союзу за програмою «Еразмус+» рівень КА2.

Також на даний момент доцентами Мамчуром Д.Г. та Кравцем О.М. ведуться роботи з виконання проекту dComFra, що фінансується за програмою «Еразмус+», рівень КА2, за рахунок гранту Європейського союзу, згідно з яким університетом вже отримано обладнання на суму 21802,9 Євро.