Вступ / ЗНО

Перелік документів для вступу на денну та заочну форму навчання

за спеціальністю 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

При поданні документів до приймальної комісії вступники ОСОБИСТО подають ЗАЯВУ за відповідною формою, у якій вказують спеціальність із зазначенням форми навчання.

До заяви вступник додає:

• документ про повну загальну середню освіту та сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (при вступі на 1-й курс);
  • диплом молодшого спеціаліста з додатком (на старші курси);
  • медична довідка за формою 086 – О (з випискою про щеплення);
  • 6 фотокарток розміром 3х4 см;
  • завірена за місцем роботи копія трудової книжки (за умови наявності);
  • копія паспорта ;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • документи, що засвідчують зміну прізвища (за необхідності).

УВАГА! Паспорт та документи, що надають право на пільги, вступник надає ОСОБИСТО.

Реєстрація учасників проводиться в представництвах Українського центру оцінювання якості освіти. Інформаційно-консультаційний пункт з питань реєстрації на ЗНО діє у приймальній комісії КрНУ. Підготуватися до навчання в університеті, підвищити рівень своїх знань та покращити в майбутньому результати зовнішнього незалежного оцінювання ви можете після проходження навчання на підготовчих курсах університету. На скорочений термін навчання приймаються особи, які закінчили вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації (коледжі, технікуми) за вибраним напрямом підготовки. Форма вступного випробування – фахова співбесіда.

Всі бажаючі вступити на 1 курс повинні пройти незалежне оцінювання знань. Детальна інформація на сайтах:

www.testportal.gov.ua

www.zno-kharkiv.org.ua

Центр реєстрації в Кременчуці 3-20-02.

КОНКУРСНІ ПРЕДМЕТИ ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ

НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 151 – «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Українська мова та література,

математика, історія України або фізика

Всі студенти 1-го курсу, що приїздять з інших міст, розміщуються у гуртожитку КрНУ.